Gratuluji Ti  Stihla jsi to!

Členství je dostupné a mám volné místo:

0
žen
si dnes zakoupilo členství v akci

POZOR! Zbývá posledních pár volných míst

Platba je DNES na zkoušku

 • 1
  Sleva 400 Kč
  Sleva z 850 Kč na 450 Kč ti byla uznána.
 • 2
  Platba na zkoušku
  Máš 30 dní na vyzkoušení. Kdykoliv během prvních 30 dnů můžeš členství zrušit a získat platbu zpět.
 • 3
  Dnešní akce 50 dní
  Kupuješ členství na 50 dní místo běžných 30-ti.
 • 4
  Bez závazků
  Vstupem do členství Ti nevzniká žádný závazek. Ve členství buď jen tak dlouho, dokud Ti přináší užitek.
 • 5
  Foto proměna a soukromí
  Je velmi pravděpodobné, že ti členství pomůže zažít fit proměnu. Záleží jen na tobě, jestli mi svoje osobní fotky pošleš. NIKDY nezveřejňuji fotografie bez předchozího souhlasu majitele!
V mém věku jsem se bála, jaké bude cvičení a jelikož jsem mlsná :-), tak i jídelníčků. Ale já jsem přímo nadšená! Z tolika cvičení si vybere každý a jídelníček nemá chybu. Ráda členství doporučím svým známým. 8 kg mám dole a těším se na další.
Věra z Prahy
Hledala jsem časově nenáročné cvičení na doma, protože mi syn dává "zabrat". No a našla jsem přímo poklad :-). Mám úplně vše a konečně hubnu, což se mi z žádným centrem nikdy nepovedlo. Moc vám děkuji Dančo.
Petra z Ostravy
Nikdy bych nevěřila, že mi nějaké online členství pomůže zhubnout. Jsem ráda, že jsem volné místo ještě získala. 12 kg je můj výsledek :-). Moc děkuji Dančo :-)
Maruška z Berouna

PLATBA

Nejrychlejší je platba kartou nebo online bankovním převodem z vybraných bank. Můžeš také využít běžný bankovní převod, který běžně trvá 1 pracovní den.

BEZPEČNOST

Tvoje platba kartou nebo online převodem je 100% zabezpečena a probíhá přes ověřenou platební bránu GoPay s šifrováním SSL.