Danča fit členství pro ženy je znovu dostupné ♥ 

Chceš zhubnout 6 nebo 28 kg? Dnes je to možné, protože jsem navýšila kapacitu členství. Nově tedy přijímám nové členky. Využij jedinečné šance a začni svoji fitness proměnu.

Všem moc děkuji za pozitivní recenze a získané 🏆 ocenění. 

Moc si toho vážím, Danča :-)

Další foto recenze omrkni níže ↓↓↓

POZOR! Naposledy navyšuji kapacitu členství. Po naplnění není možné členství získat. Díky velké oblíbenosti je od roku 2016 problém členství zakoupit. Počet míst jsem omezila, abych si zachovala individuální přístup. Využij dnešní akce

Co je Danča fit členství a pro koho je vhodné?

 • Jde o kompletní péči pro ženy. Video cvičení na hubnutí i tvarování postavy, jídelníčky, motivaci, online i sms poradnu, zdravotní cvičení, různé výzvy a další bonusové výhody a dárečky.
 • Ve členství mám ženy, kterým je od 17 do 78 let. Třeba členka Maruška (69 let) nedávno jásala, že má dole 7 kg nebo šťastná Janička Poláková z Ústí (61 let) právě dokončila svoji úspěšnou fit proměnu - foto níže .
 • Vše se děje online, takže můžeš začít IHNED po zaplacení.
 • Jsi technický "antitalent"? Neboj se. Nenechám tě tápat. Všechno ti srozumitelně vysvětlím v e-mailu nebo přes telefon.
Šťastná Janička Poláková z Ústí 61 let

Hubnutí

Zhubneš vytoužená kila. Máš 30 dní na vyzkoušení.

Radost

Zažiješ radost a získáš zdravé sebevědomí. Budu tě motivovat a podporovat.

Lehkost

Budeš se cítit skvěle. Zbavím tě bolesti hlavy, zad i krční páteře.

Danča fitness členství v číslech:

0
je tvoje dnešní sleva
0
kg
V průměru každá členka za jeden měsíc zhubne. Žádná členka nepocítila JO-JO efekt.
0
hodin
jsem ti každý den v týdnu k dipospozici.

Se cvičením mi pomáhá moje tchyně Šárka:

Abys měla video návody na cvičení dokonalé, tak mi s natáčením pomáhá moje tchyně Šárka.

Díky tomu mohu po celou dobu cvičení vysvětlovat cviky a upozorňovat na chyby.

Moje členka Ivča (58 let) mi napsala: mám pocit, že jsi u mě doma a neustále mě při cvičení hlídáš a motivuješ :-). Tvoje videa mě fakt baví. Ztratila jsem chuť do cvičení, ale ty mi ji každým videem vracíš. Moc ti děkuji J.

ZAKOUPENÍM MÉHO ČLENSTVÍ ZÍSKÁŠ:

1) Speciální 30-ti denní tréninkové plány

Tréninky v tobě probudí novou energii a radost, která ti pomůže zhubnout.

Členství je běžně na 30 dní, ale ty dnes můžeš získat 50 dní, takže budeš mít čas na přípravu a dotazy. Vyzkoušet si můžeš tyto 30-ti denní plány:

 • Snadné hubnutí (vhodné pro úplné začátečnice).
 • Tvarujeme ZADEČEK, STEHNA a BŘÍŠKO - začátečník.
 • Pálíme tuky na MAXIMUM + moje tajné triky a rady.
 • Tvarujeme ZADEČEK, STEHNA a BŘÍŠKO - pokročilý.
 • Taneční plán (prvky tance ti pomohou hubnout i tvarovat).
 • Tabatový ráj (vyzkoušíš si Tabata cvičení)
 • Smetákový speciál (koště a hubnutí? Věř mi, je to legrace).
 • NOVIKA: Hubneme s osmičkou - učinné hubnutí v léťě 👙🌞

2) Jídelníčky, které jsou sestaveny ke tréninkovým plánům

Moje klientky říkají: To je první zdravý jídelníček, který mi opravdu chutná.

 • Jídelníčky jsou navrženy přímo ke tréninkovým plánům.
 • Získáš nejlepší kombinaci cvičení a stravy.
 • Prozradím ti moje stravovací triky a fígle.
 • Používám běžně dostupné suroviny. Garantuji ti, že si pochutnáš ty, tvoje děti a když neřekneš své drahé polovičce, že je to zdravé, tak vymete talíř i on :-). 

3) Online poradna + SMS pomoc zdarma

POROZUMĚNÍ: nejde jen o poradnu, ale i o přátelské popovídání a pomoc :-).

 • Probereme společně veškeré tvoje dotazy.
 • Pomohu ti s motivací, jídelníčkem nebo tréninkem.
 • NOVĚ i SMS pomoc a motivace.
 • Využít můžeš: email, SMS, Facebook nebo Instagram

4) Sady zdravého video - cvičení NEjen po porodu

Moje členky říkají: Nejen že hubnu, ale také se zbavuji bolesti zad a krční páteře.

 • Jsi na mateřské? To já taky :-). Prozradím ti, jak zdravě a rychle hubnout.
 • Pomohu ti zbavit se bolesti zad, krční páteře a dalších nepříjemností.
 • Získáš video CORE cvičení (cvičení středu těla).
 • NOVĚ! Sekce TĚHOTNÍČEK. Video cviky pro těhulky + můj těhotenský deník.

5) Slevové poukazy + kupa DÁREČKŮ zdarma

ČLENKY SI VELMI HÝČKÁM: můžeš se těšit na řadu dárečků, slev a velmi milých bonusů.

 • Získáš SLEVU na moje knihy, kuchařky, DVD, magnetické kartičky a další...
 • Nově přidaná sleva: - 280 Kč na moji večeřovou kuchařku.
 • Daruji ti slevu (- 50%) na můj seminář.
 • Pro členky zařizuji slevy na zajímavé akce (sport, kultura, zkrášlení, atd...)

Jak členství funguje + DNEŠNÍ výhody

 • Členství získáš na 50 dní místo běžných 30-ti. Máš tak 20 dní na přípravu nebo případné pauzy, když se ti nechce cvičit, nestíháš nebo tě zaskočí nemoc.
 • Platba je na zkoušku a máš 30-dní na vyzkoušení.
 • Video cvičení a přiřazené jídelníčky jsou na 30 dní. Na výběr máš z 8 plánů podle náročnosti od úplné začátečnice, která nikdy necvičila, až po sportovce.
 • Po 50-ti dnech si můžeš členství prodloužit na dalších 50 dní za akční cenu nebo prodloužení můžeš získat ZDARMA - splněním měsíční výzvy ve členství.
 • Dnes ti platí sleva 400 Kč + speciální dárky a bonusy.
0
žen
si dnes zakoupilo členství v akci

POZOR! Zbývá posledních pár volných míst

Máš měsíc na vyzkoušení. Platba je DNES na zkoušku.

Moje cvičení a vaření jsi mohla vidět v České televizi

Sleva 400 Kč platí poslední dny

Obsazenost členství88%

Nikdy bych nevěřila, že mi nějaké online členství pomůže zhubnout. Jsem ráda, že jsem volné místo ještě získala. 12 kg je můj výsledek :-). Moc děkuji Dančo :-)

Maruška z Berouna

V mém věku jsem se bála, jaké bude cvičení a jelikož jsem mlsná :-), tak i jídelníčků. Ale já jsem přímo nadšená! Z tolika cvičení si vybere každý a jídelníček nemá chybu. Ráda členství doporučím svým známým. 8 kg mám dole a těším se na další.

Věra z Prahy

Hledala jsem časově nenáročné cvičení na doma, protože mi syn dává "zabrat". No a našla jsem přímo poklad :-). Mám úplně vše a konečně hubnu, což se mi s žádným centrem nikdy nepovedlo. Moc vám děkuji Dančo.

Petra z Ostravy

Všude budu s tebou :-)

Členství funguje na mobilu, tabletu, pc, notebooku i Tv

Moc děkuji za možnost být vaší členkou. Za první měsíc a půl se mi povedlo zhubnout 11 kg, což se mi s nikým jiným nikdy nepovedlo. Při mém věku 64 let to beru jako velkou výhru. Oceňuji i příjemnou motivaci, která mě drží v "akci". Jsem i moc ráda za rychlou reakci, protože se občas stane, že potřebuji pomoci a odpověď mi přijde bleskově. U konkurence a v různých poradnách jsem čekala na odpověď i týden :-(. Vaše členství jsem si prostě zamilovala. I já mohu tvrdit, že lze zhubnout a ještě si pochutnat. Všem ostatním ženám vzkazuji: nikdy není pozdě začít!

Olga ValdováPraha

Tvé členství nemá chybu! Ani se mi nechtělo věřit, že za tak nízkou cenu získám tolik informací. Za první měsíc členství jsem zhubla 14 kilo! To se mi nikdy nepovedlo.Cítím se jako nový člověk, který se dovede radovat a užívat života. Vše jde dobrým směrem :-). Manželství, práce i moje postava. Jsi parádní motivátor Členství se nikdy nevzdám :).

Věra JonášováŘíčany

Dobrý den, členství mi doporučila kamarádka. Nevěřila bych, že mě cvičení na internetu bude bavit... Velice jsem se zmýlila :-). Vaše videa jsou poutavá a neustále se od Vás učím. Za první dva měsíce jsem zhubla 14 kg za což vám moc děkuji. Hodně jsme si psaly, tak jsem snad moc neotravovala :-). Jsem moc šťastná. Děkuji Káča :-).

Kateřina SvobodnáPlzeň

Vyzkoušela jsem opravdu spousty cvičení a přečetla jsem hromady knih, ale vždy jsem tak trošku tápala a hubnutí nebylo takové, jaké bych si přála. Váš přístup přes psychickou stránku mě „dostal“ a konečně jsem procitla. Vůbec nechápu, že jsem byla tak slepá :-). Moc děkuji za členství, které si budu prodlužovat až do konce života :-).

Jana VabrouškováPraha 5

Hezký den Dančo, narazila jsem na tvoje členství náhodu a byla to moc šťastná náhoda, která zapříčinila tomu, že jsem konečně začala hubnout. Moje váha byla opravdu vysoká (to tady ani nemohu napsat), teď se ale ručička hýbe a to směrem dolů, paráda. Členství je přehledné a oproti ostatním opravdu cenově moc příjemné. Moc ráda, budu dále svůj účet prodlužovat. Ahoj Radka.

Radka JavůrkováSokolov

Díky členství jsem zhubla 8 kg, což se mi s žádnou dietou nikdy nepovedlo. Nemám hlad, cítím se lépe a obléknu moje oblíbené šaty. Už vím, že diety jsou hloupost a že mi hubnutí brzdila vlastní hlava. Děkuji za pomoc s psychikou i hubnutím. Ráda vaše členství doporučím svým známým. Šárka Poláková, Chrudim.

Šárka PolákováChrudim

Moc děkuji! Sice nejsem nejmladší :-), ale tvoje členství si moc užívám. Tvůj neustálý dohled a možnost se na cokoli zeptat nemají chybu! Tvoje odpovědi chodí opravdu rychle, takže z toho mám velikou radost. Členství máš moc hezky zpracované, cvičení i jídelníčky mi vyhovují a konečně jsem začala něco dělat s psychikou a mojí motivací. Lépe zvládám stres a deprese. Asi jsi mi spadla z nebe :-). Určitě budu členství prodlužovat, protože mě vždy něčím novým překvapíš :-)

Anna HradeckáPraha 1

Ahoj Dančo, jsem úplně dojatá, že jsem dneska dostala dopísek od tebe :-) Moc děkuju, jsi tak strašně moc pozitivně motivující osůbka. Jinak už teď jsem objevila strašně moc pozitivního na tom, do čeho jsem se s tebou pustila. Vůbec jsem nejedla ovoce, zeleninu, vypila jsem denně tak 2 dcl šťávy, nejedla jsem jogurty a spoustu dalšího. Tohle všechno se změnilo a mělo to pozitivní vliv na můj atopický ekzém, který se prostě ztratil. Za to všechno patří velký dík tobě.

Jana OberreiterováVelká Bíteš

Dančo, moc ti děkuji za veškerou pomoc. Tvoje členství nemá chybu! Nikdy bych nevěřila, že mě hubnutí a cvičení bude bavit :-). S tvojí pomocí je vše mnohem snazší a veselejší. Prvních 10 kg mám dole a jedu dál! Jak říkáš: Nikdy to nevzdávej! Už se těším, až ti pošlu mojí foto proměnu. Nemám co dodat, tvoje členství je jedinečné a jsem moc ráda, že jsem si tě našla. Ahojky Hanča.

Hana PolcováAdamov

Já mohu určitě jen chválit. Postava se mi zpevnila a zadeček vytvaroval, tak jak jsem si přála. Jen škoda, že jsem na tebe a tvoje členství nenarazila dříve. Aspoň jsem si ověřila, že diety jsou blbost a teď vím, že jsem na správné cestě. Moc ráda si členství prodloužím a doporučím dál, protože ráda podpořím člověka, jakým jsi ty :-). Každý den se těším, co nového mě čeká, zrovna dnešní 30 minutovka byla parádní, no už aby byl zítřek :-).

Lucie LeváHodonín

Ahoj Dani, jsem členkou 3 měsíce a skládám ti velikou pochvalu. Muselo ti to dát ohromnou práci! Takových videí, jídelníčků a dalších materiálů… No prostě super! :-). Zhubla jsem, co jsem potřebovala, ale cvičím dál, protože mě to s tebou moc baví. Pokaždé se na tvoje cvičení moc a moc těším. Z SMS pomoci jsem úplně nejvíc šťastná :-). Tak pozitivní stránky a přístup se jen tak nevidí :-). Moc ráda bych se s tebou potkala a také doufám, že se nám to povede :-). Papa Jana

Jana KozáčkováLiberec

Jsem členkou přes půl roku a své místo si budu střežit a určitě prodloužím dál a dál. Takovou péči a kopu pravdivých informací nikde nenajdu. Podle jídelníčků vařím celé rodině a chutná jim, takže super. Záda mě díky tvému cvičení nebolí, zhubla jsem po porodu přes 11 kilo a cítím se opravdu fajn. Tvoje členka J.

Jarmila NováFrýdek Místek

Lucie Horvátková - Mělník

Ahoj Dančo. 

Moje očekávání od tvého členství nebylo velké. Mohu říci, že ihned po zhlédnutí několika málo videí mě tvé tréninkové plány tak nadchly, že je doslova hltám den co den a už nahlížím den předem, jaké cvíčo mě zítra čeká:-))

Velice lidský přístup, vysvětlení, cvičení pro úplné začátečníky, což jsem i já :-)  Nikdy jsem nebyla sportovní nadšenec, ale s tvojí úžasnou pomocí cvičím každý den a velmi ráda. Musím se přiznat, že ač má být v ten daný den 10 ti minutovka, tak já si dám 30 minutovku + plus tu plánovanou 10 ti minutovku... Cvičení mě pod tvojí taktovkou vysloveně nadchlo a baví mě (překvapivě)..

Příznivá cena za členství, přehledný web, jednotlivé sekce perfektně doplněny a neustále aktualizovány. . Máš můj velký obdiv, neustále připravovat nové a nové treninkové plány + přesně k tréninkovému plánu jídelníček.. Motivační a bonus videa jsou také skvělá, dodává mi to chuť nekončit a pokračovat dál, protože jak ty sama říkáš - "výsledky budou" :-). Víc takových lidí, jako jsi Ty. Velice sympatická slečna s elánem, který umí doslova předat na ostatní lidičky a dodat jim chuť ke zdravému životnímu stylu.

Momentálně budu zakupovat již další členství pro druhou lekci a myslím si, že v tomhle neustálém, opakovaném kupování budu pokračovat snad dalších 10 let :)) Ač již vím, jaké cviky se cca cvičí a v jakých intervalech, samotnou mě to doma nedokope..

Kdežto takhle si pustím videjko s přesnými instrukcemi, upozorněním na chyby a jde to samo. Máš můj obdiv Dančo. Existuje hodně málo lidí, kteří chtějí pomoci lidem v oblasti čehokoliv a "nezbohatnout" na tom. Tvůj web se mi opravdu moc líbí, jakož i tvé zdravé recepty na dalším webu.

Věřím, že tě to musí stát čas a velké úsilí. Každopádně jsem vděčná za takovéto pozitivní a veselé lidičky a určitě v tom pokračuj a rozšiřuj :-). Plno lidí motivuješ, včetně mě :-))

Hodně štěstíčka v dalším natáčení a rozšiřování tvých stránek přeje Luca :-) Držím pěsti, jen tak dál :-)

PS: Cvíčo s tchýní Šárkou je super. Ukazuješ mi tak, že jsou Tvé cviky zvládnutelné i pro normálního "smrtelníka" a ne jen pro vytrénované, což je bomba :-))

Ahojky Dančo.
Koukni, co už jsme spolu dokázaly :-). Za 7,5 měsíce mám dole 20 kg - z toho za půlroční členství u tebe 14 kg  a pokračuji dál- rozjíždím další dvacetikilovku. Děkuji ti.

Ahoj Dančo,
posílám foto, jak jsem vypadala před rokem a nyní, cítím se dobře. Děkuji Ti za pochvalu, že dělám dobře, je to pro mě další motivace. Králík byl výborný, děkuji za recept. Jířa

Nikdy bych nevěřila, že mi nějaké online členství pomůže zhubnout. Jsem ráda, že jsem volné místo ještě získala. 12 kg je můj výsledek :-). Moc děkuji Dančo :-)

Maruška z Berouna

V mém věku jsem se bála, jaké bude cvičení a jelikož jsem mlsná :-), tak i jídelníčků. Ale já jsem přímo nadšená! Z tolika cvičení si vybere každý a jídelníček nemá chybu. Ráda členství doporučím svým známým. 8 kg mám dole a těším se na další.

Věra z Prahy

Hledala jsem časově nenáročné cvičení na doma, protože mi syn dává "zabrat". No a našla jsem přímo poklad :-). Mám úplně vše a konečně hubnu, což se mi s žádným centrem nikdy nepovedlo. Moc vám děkuji Dančo.

Petra z Ostravy

MÁŠ OTÁZKY?

Pokud máš jakýkoliv dotaz, tak mi prosím napiš na: Danca@dancavideo.cz nebo pošli SMS dotaz na tel. + 420 728 178 568.