Danča fit členství pro ženy 

Chceš zhubnout 6 nebo 28 kg? Dnes je to možné, protože jsem navýšila kapacitu členství...

Proměny členek

😍 Nové proměny členek omrkni v motivační skupině ZDE >

Maruška
Maruška. Rozdíl v pase 15cm, přes boky 20cm, přes stehna 13cm. Přes hrudník o 22cm méně.
Marcelka dokončila 8. plán. V pase - 16 cm, boky 12 cm, snížení tuku z 26.2 na 11,6
Danča členství pro ženy cvičení doma
Posílám svoji proměnu a přikládám i starší foto, kterého jsem se lekla a už nikdy tak nechci vypadat. Asi 84 kg nyní za pul roku 72,2 kg a 31,5 cm celkem. Dokončila 6.plán a jedu dál :-). Eva H.
Péťa Z. a Danča fitness členství
I Ja se chci pochlubit. Sice mi to trvá půl roku, ale jsem bez diet a jen si udrzuju kondičku s dančou téměř denně. A v životě jsem se necítila lépe.
Varu Hovorková
1. foto srpen, 3 foto je před týdnem. Jedu s Dančou 3. plán a krásně se zpevňuji. Takové bříško jsem měla naposledy před 10ti lety - před těhotenstvím.
Já také posílám proměnu. cítím se dobře. Děkuji Ti za pochvalu, že dělám vše správně, je to pro mě další motivace. Králík byl výborný, děkuji za recept

❤️ Nové proměny členek omrkni v motivační skupině ZDE >

Nikdy bych nevěřila, že mi nějaké online členství pomůže zhubnout. Jsem ráda, že jsem volné místo ještě získala. 19 kg je můj výsledek :-). Moc děkuji Dančo 🙂
Hanička z Berouna
V mém věku jsem se bála, jaké bude cvičení a jelikož jsem mlsná :-), tak i jídelníčků. Ale já jsem přímo nadšená! Z tolika cvičení si vybere každý a jídelníček nemá chybu. Ráda členství doporučím svým známým. 8 kg mám dole a těším se na další.
Věra z Prahy
Hledala jsem časově nenáročné cvičení na doma, protože mi syn dává "zabrat". No a našla jsem přímo poklad :-). Mám úplně vše a konečně hubnu, což se mi s žádným centrem nikdy nepovedlo. Moc vám děkuji Dančo.
Petra z Ostravy
Ahoj Dani, jsem členkou 3 měsíce a skládám ti pochvalu.Nejdříve jsem se bála podvodu 🙁 všude je to samý podvodník, ale zmýlila jsem se. Jsi můj anděl a obdivuji tvoji práci. Zhubla jsem, co jsem potřebovala (11 kg) a cvičím dál, protože mě to s tebou baví. Vždy se na tebe těším.Tak pozitivní stránky a přístup se jen tak nevidí :-). ps: jídelníček si užívá i můj manžel a to je fakt co říct :-). Pa Jana
Jana z Liberce

Co je Danča fit členství?

 • Jde o kompletní péči pro ženy. Video cvičení na hubnutí i tvarování postavy, jídelníčky, motivaci, online i SMS poradnu, zdravotní cvičení, výzvy o volné dny do členství nebo dárky k tobě domů...
 • Ve členství mám ženy od 20 do 83 let. Členka Maruška (78 let) nedávno jásala, že má dole 7 kg,  Janička Poláková z Ústí (61 let) právě dokončila svoji fit proměnu nebo Blanka (42 let) zhubla 9 kg a k tomu kopu centimetrů - foto níže .
 • Jsi technický "antitalent"? Neboj se. Nenechám tě tápat. Všechno ti srozumitelně vysvětlím v e-mailu nebo přes telefon.

😍 Nové proměny členek omrkni v motivační skupině ZDE >

Hubnutí

Zhubneš vytoužená kila. Platba je na zkoušku.

Radost

Zažiješ radost a získáš zdravé sebevědomí. Budu tě motivovat a podporovat.

Lehkost

Budeš se cítit skvěle. Zbavím tě bolesti hlavy, zad i krční páteře.

Danča fit členství v číslech:

0
je tvoje dnešní sleva
0
kg
v průměru každá členka za jeden měsíc zhubne - bez JO-JO efektu!
0
hodin
jsem ti každý den v týdnu k dipospozici.

Já + tchyně Šárka...

Abys měla video návody na cvičení dokonalé, tak mi s natáčením pomáhá moje tchyně Šárka.

Díky tomu mohu po celou dobu cvičení vysvětlovat cviky a upozorňovat na chyby.

Moje členka Ivča (58 let) mi napsala: mám pocit, že jsi u mě doma a neustále mě při cvičení hlídáš a motivuješ :-). Tvoje videa mě fakt baví. Ztratila jsem chuť do cvičení, ale ty mi ji každým videem vracíš.

ZAKOUPENÍM ČLENSTVÍ ZÍSKÁŠ

+ DNES akce ⚠️ platba je na zkoušku ❤️. Vyzkoušej si členství bez rizika.

1) Tréninkové plány - video cvičení na doma:

 • Snadné hubnutí (pro úplné začátečnice).
 • Tvarujeme ZADEČEK, STEHNA a BŘÍŠKO - začátečník.
 • Pálíme tuky na MAXIMUM + moje tajné triky a rady.
 • Tvarujeme ZADEČEK, STEHNA a BŘÍŠKO - pokročilý.
 • Taneční plán (prvky tance ti pomohou hubnout i tvarovat).
 • Tabatový ráj (vyzkoušíš si Tabata cvičení)
 • Smetákový speciál (koště a hubnutí? Věř mi, je to legrace).
 • NOVIKA: Hubneme s osmičkou ⭐️✅❤️

2) Jídelníčky

Moje klientky říkají: To je první zdravý jídelníček, který mi opravdu chutná.

 • Nemusíš počítat kalorie ani ⏰ trávit hodiny v kuchyni.
 • Nejde o žádnou dietu, doplňky stravy, prášky nebo nápoje! Jídelníčky se hodí v těhotenství, při kojení a mohou jej i děti či manžel :-).

3) Online poradna + SMS pomoc

POROZUMĚNÍ: nejde jen o poradnu, ale i o přátelské popovídání a pomoc :-).

 • Probereme společně veškeré tvoje dotazy.
 • Pomohu ti s motivací, jídelníčkem nebo tréninkem.
 • Využít lze: email, SMS, Facebook i Instagram.

4) Zdravotní cvičení

Moje členky říkají: Nejen že hubnu, ale také se zbavuji dlouholetých bolestí.

 • Pomohu ti zbavit se bolesti zad, hlavy, krční páteře a dalších nepříjemností.
 • Získáš video CORE cvičení (cvičení středu těla).
 • NOVĚ! Sekce TĚHOTNÍČEK. Video cviky pro těhulky i maminky na mateřské + můj těhotenský i mateřský deník.

5) Slevové poukazy + dárečky

ČLENKY SI VELMI HÝČKÁM: můžeš se těšit na řadu dárečků, slev a velmi milých bonusů.

 • Získáš SLEVU na moje knihy, kuchařky, DVD, magnetické kartičky a další...
 • Nově přidaná sleva: - 280 Kč na moji večeřovou kuchařku.
 • Daruji ti slevu (- 50 %) na můj seminář.

Jak členství funguje + DNEŠNÍ výhody

 • Členství získáš na 50 dní místo běžných 30-ti. Na žádost lze členství kdykoli pozastavit z důvodu nemoci, dovolené nebo jiných důvodů.
 • Platba je na zkoušku ❤️. Pokud bys zjistila, že ti členství "nesedí", tak ti vrátím celou platbu zpět.
 • Na výběr máš z 8 plánů podle náročnosti od úplné začátečnice, která nikdy necvičila, až po sportovce.
 • Členství si můžeš aktivovat kdykoliv. Po zakoupení mi napiš, já tvé členství zmrazím a aktivuji, až budeš 100% připravena.
 • Po 50-ti dnech si můžeš a nemusíš členství prodloužit. Pak je pro členky již dalších 50 dní jen za 350 Kč. K ničemu se nezavazuješ a členství můžeš kdykoliv opustit.
0
žen
si dnes zakoupilo členství v akci

POZOR! Zbývá posledních pár volných míst

Platba je DNES na zkoušku

Moje cvičení a vaření jsi mohla vidět v České televizi

Sleva z 950 Kč na 550 Kč platí poslední dny

Obsazenost členství88%
První plán splněný a ja jsem fakt nadšená. Roky jsem neměla takovou váhu ♥️ a jedu dál. Díky karantene a díky fb, kde jsem nasla Danči stránky cítím se lépe a doufám, že to ještě půjde. Dodrzuji jak stravu tak cviceni. Paže, hrudník, pas, boky, stehna, lýtka = celkem mínus 15 cm 👍
Eva Helusová Hrůzová z Prahy
Nikdy bych nevěřila, že mi nějaké online členství pomůže zhubnout. Jsem ráda, že jsem volné místo ještě získala. 19 kg je můj výsledek. Děkuji Dančo 🙂
Hanička z Berouna
V mém věku jsem se bála, jaké bude cvičení a jelikož jsem mlsná :-), tak i jídelníčků. Ale já jsem přímo nadšená! Z tolika cvičení si vybere každý a jídelníček nemá chybu. Ráda členství doporučím svým známým. 8 kg mám dole a těším se na další.
Věra z Prahy
Hledala jsem časově nenáročné cvičení na doma, protože mi syn dává "zabrat". No a našla jsem přímo poklad :-). Mám úplně vše a konečně hubnu, což se mi s žádným centrem nikdy nepovedlo. Moc vám děkuji Dančo.
Petra z Ostravy

Všude budu s tebou 🙂

Členství funguje na mobilu, tabletu, pc, notebooku i Tv

Moc děkuji za možnost být vaší členkou. Za první měsíc a půl se mi povedlo zhubnout 11 kg, což se mi s nikým jiným nikdy nepovedlo. Při mém věku 64 let to beru jako velkou výhru. Oceňuji i příjemnou motivaci, která mě drží v "akci". Jsem i moc ráda za rychlou reakci, protože se občas stane, že potřebuji pomoci a odpověď mi přijde bleskově. U konkurence a v různých poradnách jsem čekala na odpověď i týden :-(. Vaše členství jsem si prostě zamilovala. I já mohu tvrdit, že lze zhubnout a ještě si pochutnat. Všem ostatním ženám vzkazuji: nikdy není pozdě začít!
Olga ValdováPraha
Tvé členství nemá chybu! Ani se mi nechtělo věřit, že za tak nízkou cenu získám tolik informací. Za první měsíc členství jsem zhubla 12 kilo! To se mi nikdy nepovedlo.Cítím se jako nový člověk, který se dovede radovat a užívat života. Vše jde dobrým směrem :-). Manželství, práce i moje postava. Jsi parádní motivátor Členství se nikdy nevzdám :).
Věra JonášováŘíčany
Dobrý den, členství mi doporučila kamarádka. Nevěřila bych, že mě cvičení na internetu bude bavit... Velice jsem se zmýlila :-). Vaše videa jsou poutavá a neustále se od Vás učím. Za první dva měsíce jsem zhubla 14 kg za což vám moc děkuji. Hodně jsme si psaly, tak jsem snad moc neotravovala :-). Jsem moc šťastná. Děkuji Káča :-).
Kateřina SvobodnáPlzeň
Vyzkoušela jsem opravdu spousty cvičení a přečetla jsem hromady knih, ale vždy jsem tak trošku tápala a hubnutí nebylo takové, jaké bych si přála. Váš přístup přes psychickou stránku mě „dostal“ a konečně jsem procitla. Vůbec nechápu, že jsem byla tak slepá :-). Moc děkuji za členství, které si budu prodlužovat až do konce života :-).
Jana VabrouškováPraha 5
Hezký den Dančo, narazila jsem na tvoje členství náhodu a byla to moc šťastná náhoda, která zapříčinila tomu, že jsem konečně začala hubnout. Moje váha byla opravdu vysoká (to tady ani nemohu napsat), teď se ale ručička hýbe a to směrem dolů, paráda. Členství je přehledné a oproti ostatním opravdu cenově moc příjemné. Moc ráda, budu dále svůj účet prodlužovat. Ahoj Radka.
Radka JavůrkováSokolov
Díky členství jsem zhubla 8 kg, což se mi s žádnou dietou nikdy nepovedlo. Nemám hlad, cítím se lépe a obléknu moje oblíbené šaty. Už vím, že diety jsou hloupost a že mi hubnutí brzdila vlastní hlava. Děkuji za pomoc s psychikou i hubnutím. Ráda vaše členství doporučím svým známým. Šárka Poláková, Chrudim.
Šárka PolákováChrudim
Moc děkuji! Sice nejsem nejmladší :-), ale tvoje členství si moc užívám. Tvůj neustálý dohled a možnost se na cokoli zeptat nemají chybu! Tvoje odpovědi chodí opravdu rychle, takže z toho mám velikou radost. Členství máš moc hezky zpracované, cvičení i jídelníčky mi vyhovují a konečně jsem začala něco dělat s psychikou a mojí motivací. Lépe zvládám stres a deprese. Asi jsi mi spadla z nebe :-). Určitě budu členství prodlužovat, protože mě vždy něčím novým překvapíš 🙂
Anna HradeckáPraha 1
Ahoj Dančo, jsem úplně dojatá, že jsem dneska dostala dopísek od tebe 🙂 Moc děkuju, jsi tak strašně moc pozitivně motivující osůbka. Jinak už teď jsem objevila strašně moc pozitivního na tom, do čeho jsem se s tebou pustila. Vůbec jsem nejedla ovoce, zeleninu, vypila jsem denně tak 2 dcl šťávy, nejedla jsem jogurty a spoustu dalšího. Tohle všechno se změnilo a mělo to pozitivní vliv na můj atopický ekzém, který se prostě ztratil. Za to všechno patří velký dík tobě.
Jana OberreiterováVelká Bíteš
Dančo, moc ti děkuji za veškerou pomoc. Tvoje členství nemá chybu! Nikdy bych nevěřila, že mě hubnutí a cvičení bude bavit :-). S tvojí pomocí je vše mnohem snazší a veselejší. Prvních 10 kg mám dole a jedu dál! Jak říkáš: Nikdy to nevzdávej! Už se těším, až ti pošlu mojí foto proměnu. Nemám co dodat, tvoje členství je jedinečné a jsem moc ráda, že jsem si tě našla. Ahojky Hanča.
Hana PolcováAdamov
Já mohu určitě jen chválit. Postava se mi zpevnila a konečně jsem zhubla i bříško. Jen škoda, že jsem na tebe a tvoje členství nenarazila dříve. Aspoň jsem si ověřila, že diety jsou cesta do pekel a teď vím, že jsem na správné cestě. Moc ráda si členství prodloužím a doporučím dál, protože ráda podpořím člověka, jakým jsi ty :-). Každý den se těším, co nového mě čeká, zrovna dnešní 30 minutovka byla parádní, no už aby byl zítřek :-).
Lucie KakorováHodonín
Ahoj Dani, jsem členkou 3 měsíce a skládám ti velikou pochvalu.Nejdříve jsem se bála podvodu 🙁 všude je to samý podvodník, ale zmýlila jsem se. Jsi můj anděl a obdivuji tvoji práci. Zhubla jsem, co jsem potřebovala (11 kg), ale cvičím dál, protože mě to s tebou moc baví. Vždy se na tebe moc těším.Tak pozitivní stránky a přístup se jen tak nevidí :-). ps: jídelníček si užívá i můj manžel a to je fakt co říct :-). Pa Jana
Jana KozáčkováLiberec
Jsem členkou přes půl roku a své místo si budu střežit a určitě prodloužím dál a dál. Takovou péči a kopu pravdivých informací nikde nenajdu. Podle jídelníčků vařím celé rodině a chutná jim, takže super. Záda mě díky tvému cvičení nebolí, zhubla jsem po porodu přes 11 kilo a cítím se opravdu fajn. Tvoje členka J.
Jarmila NováFrýdek Místek

Lucie Horvátková - Mělník

Ahoj Dančo. 

Moje očekávání od tvého členství nebylo velké. Mohu říci, že ihned po zhlédnutí několika málo videí mě tvé tréninkové plány tak nadchly, že je doslova hltám den co den a už nahlížím den předem, jaké cvíčo mě zítra čeká:-))

Velice lidský přístup, vysvětlení, cvičení pro úplné začátečníky, což jsem i já 🙂  Nikdy jsem nebyla sportovní nadšenec, ale s tvojí úžasnou pomocí cvičím každý den a velmi ráda. Musím se přiznat, že ač má být v ten daný den 10 ti minutovka, tak já si dám 30 minutovku + plus tu plánovanou 10 ti minutovku... Cvičení mě pod tvojí taktovkou vysloveně nadchlo a baví mě (překvapivě)..

Příznivá cena za členství, přehledný web, jednotlivé sekce perfektně doplněny a neustále aktualizovány. . Máš můj velký obdiv, neustále připravovat nové a nové treninkové plány + přesně k tréninkovému plánu jídelníček.. Motivační a bonus videa jsou také skvělá, dodává mi to chuť nekončit a pokračovat dál, protože jak ty sama říkáš - "výsledky budou" :-). Víc takových lidí, jako jsi Ty. Velice sympatická slečna s elánem, který umí doslova předat na ostatní lidičky a dodat jim chuť ke zdravému životnímu stylu.

Momentálně budu zakupovat již další členství pro druhou lekci a myslím si, že v tomhle neustálém, opakovaném kupování budu pokračovat snad dalších 10 let :)) Ač již vím, jaké cviky se cca cvičí a v jakých intervalech, samotnou mě to doma nedokope..

Kdežto takhle si pustím videjko s přesnými instrukcemi, upozorněním na chyby a jde to samo. Máš můj obdiv Dančo. Existuje hodně málo lidí, kteří chtějí pomoci lidem v oblasti čehokoliv a "nezbohatnout" na tom. Tvůj web se mi opravdu moc líbí, jakož i tvé zdravé recepty na dalším webu.

Věřím, že tě to musí stát čas a velké úsilí. Každopádně jsem vděčná za takovéto pozitivní a veselé lidičky a určitě v tom pokračuj a rozšiřuj :-). Plno lidí motivuješ, včetně mě :-))

Hodně štěstíčka v dalším natáčení a rozšiřování tvých stránek přeje Luca 🙂 Držím pěsti, jen tak dál 🙂

PS: Cvíčo s tchýní Šárkou je super. Ukazuješ mi tak, že jsou Tvé cviky zvládnutelné i pro normálního "smrtelníka" a ne jen pro vytrénované, což je bomba :-))

 Jdu se svou proměnou za půl roku cvičení s Dančou. Po několika nepovedených pokusech zhubnout se mi to tentokrát daří, píšu za půl roku, ale bylo to déle.

3 měsice jsem cvičit nemohla kvůli zraněné noze, to jsem chytala deprese, že zase naberu a že fyzička na které jsem tak dlouho dřela zase zmizí, ale víte co? Po těch 3 měsících odpočinku se to rozjelo ještě lépe, tělo si asi potřebovalo odpočinout aby nabralo znovu síly. Snad někoho povzbudím.

Danče chci moooooc poděkovat, bez ní bych to nezvládla ❤️.

Ahoj Dančo,
posílám foto, jak jsem vypadala před rokem a nyní, cítím se dobře. Děkuji Ti za pochvalu, že dělám dobře, je to pro mě další motivace. Králík byl výborný, děkuji za recept. Jířa

Hledala jsem časově nenáročné cvičení na doma, protože mi syn dává "zabrat". No a našla jsem přímo poklad :-). Mám úplně vše a konečně hubnu, což se mi s žádným centrem nikdy nepovedlo. Moc vám děkuji Dančo.
Petra z Ostravy
V mém věku jsem se bála, jaké bude cvičení a jelikož jsem mlsná :-), tak i jídelníčků. Ale já jsem přímo nadšená! Z tolika cvičení si vybere každý a jídelníček nemá chybu. Ráda členství doporučím svým známým. 8 kg mám dole a těším se na další.
Věra z Prahy
První plán splněný a ja jsem fakt nadšená. Roky jsem nemela takovou váhu ♥️ a jedu dál. Díky karantene a díky fb, kde jsem nasla Danči stránky cítím se lépe a doufám, že to ještě půjde. Dodrzuji jak stravu tak cviceni. Paže, hrudník, pas, boky, stehna, lýtka = celkem mínus 15 cm 👍
Eva Helusová Hrůzová z Prahy
Nikdy bych nevěřila, že mi nějaké online členství pomůže zhubnout. Jsem ráda, že jsem volné místo ještě získala. 19 kg je můj výsledek. Děkuji Dančo 🙂
Hanička z Berouna

MÁŠ OTÁZKY?

Pokud máš jakýkoliv dotaz, tak mi prosím napiš na: Danca@dancavideo.cz nebo pošli SMS dotaz na tel. + 420 728 178 568

Nejnovější recenze a děkovné e-maily:

Ahoj, pořád jsem hledala cvíčo co by mě takzvaně nakoplo. Nikdy jsem nevydržela. Na tvé cvičení se vždy těším. Cm jdou krásně dolu 😀 a když je cvičení jen na 10 min. tak si přidám další den kdy je 30 minutovka. Dančo chci ti poděkovat ,protože jsi mi změnila život ,začala jsem myslet také na sebe a ne jen na ostatní. A tu hodinku denně věnuji cvičení s tebou 😀 a nebo když je den volna a není cvičení , tak si pustím relax hudbu. Jídelníček zatím moc nedržím, jsem v tom trochu lajdák, ale zásadní pravidla - co dopoledne, odpoledne a večer - tím se snažím řídit. Prostě se cítím báječně dík Mirka
Miroslava MánkováJílové u Děčína
Milá Dančo! Děkuji tobě a sobě za to, že jsem tě našla. Fakt cítím, že to je ono. Super rychlé a normální recepty z normálních surovin! Neuvěřitelné... Teď jsem docvicila první 30 minutovku a jsem nadšená! Díky, díky Zdena
Zdeňka MusilovaBrno
Ahoj Dančo, jmenuji se Jana, příští rok mi bude 50 a co se týče sportu nikdy mě nebral. K tomu abych se sebou začala něco dělat , mě donutila jednak podivná sloní kůže na vnitřních stehnech, měla ji i má mamča, a taky jsem doufala že mě přestanou bolet záda. Dlouho jsem hledala různé kurzy, cvičení aj. Z časových důvodů si ale nemohu dovolit někam jezdit atd. Máme penzion a tak jsem zde tak trochu uvázaná, zkrátka musím být po ruce. Pak jsem našla tvé stránky a přesně jak to popisuješ tak i já si řekla zkusím to. A vida cvičím od 1.8. a musím říct že mě to baví a dnes už nevynechám žádný den . Tvá forma je nenásilná, příjemná, vlídná a tvoje tchyně mi připomíná mě samotnou. Stáhla jsem si do telefonu i kalorické tabulky a pracuji s nimi. Dokonce z mých 68kg je po dvou měsících 66kg. Moc Ti fandím a prodlužuji členství. S díky Jana.
Janička50 let
Ahoj Danco chci ti podekovat ,protoze jsi mi zmenila zivot ,prisla jsem na tebe nahodou,po precteni mi bylo jasno ve vsem co pises. Celicky zivot jsem pomahala jinym a na sebe jsem zapominala. Nejstarsi vnuk mi stale opakoval babi mej rada sama sebe ostatni at se staraji sami. Dnes vim , ze mate oba svatou pravdu. Danco ses mlada sklanim se pred tebou a velka ucta patri tobe. Cvicim pomalu, mam operovanou nohu, ale pomalu to pujde vic a vic. Bez tebe by jsem ani nezacala dalas mi velkou silu zacit a mit sebe rada.Za to vse ti patri velky dik a preji mnoho uspechu v zivote i teto praci , kterou podle meho delas s velkou laskou. Dekuji ,dekuji a jeste jednou dekuji Jana Penkrtova.
Jana PenkrtovaLipenec
Ahoj Dančo, chci ti moc podevakovat za vysvětlení po jaké době můžu opět jist. Začala jsem poslouchat své tělo a když si říká, že má hlad tak se najím. Dnes dodržují jídelníček snadné hubnutí čtvrtý den a už teď mohu říct, že se cítím skvěle! Jsem strašně ráda, že jsem na tebe narazila,protože teď věřím, že s tebou získám konečně moji vytouženou postavu a budu se citit skvěle. Ještě jsem se chtěla zeptat, jestli si můžu občas přidat do jídla kapičky flavdrops nebo je raději používat nemám? Předem moc děkuji za odpověď S Pozdravem Blanka
Blanka MartínkováSány
Ahoj Dančo, děkuji moc za tvoji pomoc. Ze sedavého zaměstnání již nemám následky díky tobě. Naučila jsem se i běhat a neumřela jsem při tom. Dnes mám za sebou celkem 60Km. Dokonce jsem se přihlásila i na běžecký závod a pustím se do běhu na 1.míli. Nebudu již znovu prodlužovat členství, jsem již schopna sama sestavit jídelníček a cvičit. Přeji ti ať tě neopustí dobrá nálada a stále máš zápal pro věc a radost z pomoci druhým. Děkuji moc za pomoc a ať se vše daří. Ahoj J.
Jana MasciuchováPraha 2
Nestihla jsem se vyfotit před proměnou ale díky tobě, tvým radám, jídelníčku, co dáváš jsem zhubla z cca 80 kilo na 72 chtěla bych na těch 58 co jsem měla před třemi porody, ale to už bude chtít pevnou vůli a teď přes zimu to zase nedohnat😀. Mám hodně pohybu kvůli dětem tři rošťáky je dobrý trénink 😃 takže jen tak dál ráda sleduji tvou stránku👍😄
Lucie ŠevčíkováPraha 5
Moc děkuji, vše došlo na jedničku :). Děkovat bychom měli my oba s manželem. Jen tak dále, TY a tvůj kolektiv spolupracovníků jste opravdu úžasní :). Ještě jednou MOC DĚKUJEME 🙂 Lucka a Petr
PřášiloviOpava
Milá Dančo, moc děkuji za doporučení spalovače. Jsem vaše členka a konečně díky vám hubnu. Po měsíci mám 5 kilo dole a rozhodně budu pokračovat. Děkuji za sepsaný návod, který mi se spalovačem přišel. Jsem ráda, že mám jistotu, že vše dělám dobře. Věra P.
Věra PolákováHradec
Ahoj Dančo, já vlastně nic nepotřebuju jen ti chci napsat, že po měsíci tvého cvičeni a tvého jídelníčku se cítím skvěle. Já celoživotní dietářka se těším jak na tvůj jídelníček, který nevylučuje ani sušenku či občas marmošku, takže takové to že zakázané ovoce nejvíc chutná tady neplatí, protože ty nic nezakazuješ. No, a hlavně já se těším ze dne na den až si udělám ten čas a zacvičím si s tebou. Koupila jsem si velký míč a od tebe cvičeni na něm a já jsem nadšená. Tak díky moc a neustále kontroluju do kdy mi platí členství, abych to nedej bože neprošvihla a nepropásla prodlouženi. Po prvním měsíci ubylo jen par cenťáčku, ale já se cítím skvěle a o to mi jde, však ono se to rozhýbe a pak to ze mě spadne. Díky za tvůj skvěly přístup a ver ze té budu všude doporučovat.
Eva TlučhořováVlašim
Ahoj, moc moc děkuji. Za všechno, ale obzvlášť za cvičení. vždycky jsem byla v tělocvičně někde vzadu a jsem krátkozraká, takže moje interpretace předváděných cviků nebyla asi úplně dobrá. A taky mě to dlouho nebavilo. A tady cvičím jen s tebou, celou dobu se na mě usmíváš, necháš mě i vydechnout a 30 minut uteče. Ani bych se nedivila , že dostáváš "tisíce děkovných dopisů". Já se k nim připojuji. Zdravím, Eva
Eva FojtováČeský Brod
Milá Dančo, je mi téměř 49 let, mám nadváhu - ne-li mírnou obezitu. Zkoušela jsem nesčetně diet na netu...samozřejmě vždy zcela neúspěšných. Chození do posiloven mně nebaví a vlastně ani na ně nemám čas. Stále jsem hledala nějaké cvičení, které zvládnu doma a nebudu mít pocit, že jsem na to sama. Musím přiznat, že dnes ráno jsem poprvé za pomoc při "sundání" přebytečných kil zaplatila...je to tím, že mně vaše stránky jaksi oslovily. Nečekám zázraky - ale přeci - po dnešním ranním odcvičení prvních 30 minut s vámi jsem si připadala, že jste v pokoji se mnou a dokonce i vidíte, když se při cvičení hrbím...vaše video mně oslovilo, docvičila jsem jej celé, byť jsem chvílemi používala úlevové polohy...například zved na rukou zatím zvládám jen s koleny na zemi.Dosud jsem chodila jen plavat...dnešní ranní cvičení mne protáhlo, zpotila jsem se...ale teď se cítím svěží jak už dlouho ne...chci poděkovat a věřím, že tentokrát se mi podaří se sebou konečně něco udělat. Proč vám to píšu? Jen abyste mi držela pěsti 🙂 líbí se mi, že ke všemu máte alternativy, ať ke cvičení, tak k jídelníčku...poměřila jsem centimetry...a teď se pokusím máknout na sobě... a pak určitě dám vědět, jak to dopadlo. Příjemné dny. Martina
Martina NovákováHolubice

Video ukázka členství:

Co je členství - shrnutí:

Teď běží 🎁 sleva z 950 Kč na 550 Kč. Získáš tak členství na 50 dní.

Po 50-ti dnech si můžeš a nemusíš členství prodloužit. Pak je pro členky již dalších 50 dní jen za 350 Kč. K ničemu se nezavazuješ a členství můžeš kdykoliv opustit. 

Po zaplacení získáš kompletní péči pro ženy. Video cvičení na hubnutí i tvarování postavy, jídelníčky, motivaci, online i sms poradnu, zdravotní cvičení, různé výzvy a další bonusové výhody a dárečky. Vytvořím ti členský profil, kde toto vše najdeš hezky pohromadě. Celé členství jde využívat na pc, mobilu, tabletu nebo Tv.

Platba je na zkoušku s garancí vrácení platby. Můžeš si tak vše přímo ❤️ vyzkoušet bez rizika. Pokud bys zjistila, že ti členství nepřenáší užitek, tak ti celou platbu vrátím zpět 👍 .

Udělat si akční objednávku můžeš zde.

Pokud bys cokoliv potřebovala, tak stačí písnout :-).

😍 Nové proměny členek omrkni v motivační skupině ZDE >