Jmenuji se Danča Hájková a pomohu ti s hubnutím i motivací.

Je mi 38 let, mám pětiletého syna Matěje, manžela Lukyho, hafany - boxera 🥊 Belmonda a nalezence Fíbí.

Na Kladně jsem měla své vlastní fitko, ale mateřská dovolená a covid nás dovedli hlavně k online tvorbě a už vedu jen lekce cvičení na velkých míčích hlavně pro zábavu a osobní kontakt.

Napsala jsem 2 knihy o hubnutí (NEchci chybovatNEchci chybovat 2), fitness kuchařky a natočila zdravotní cvičení na VELKÉM míči zde.

Vytvořila jsem vlastní hru - fit pexeso, magnetky KDY to JÍST a velmi oblíbené 😍 fitness členství pro ŽENY, kterému se teď, i přes mateřskou "dovolenou" věnuji na 100 %.

❤️ Staň se členkou a získej moji kompletní péči + všechny výhody. Sleva 400 Kč a platba na zkoušku ti platí poslední dny ZDEJde o hubnutí ❌BEZ diety i náročného cvičení.

- Fit Danča Hájková

Nikdy bych nevěřila, že mi nějaké online členství pomůže zhubnout. Jsem ráda, že jsem volné místo ještě získala. 12 kg je můj výsledek :-). Moc děkuji Dančo 🙂
Maruška z Berouna
V mém věku jsem se bála, jaké bude cvičení a jelikož jsem mlsná :-), tak i jídelníčků. Ale já jsem přímo nadšená! Z tolika cvičení si vybere každý a jídelníček nemá chybu. Ráda členství doporučím svým známým. 8 kg mám dole a těším se na další.
Věra z Prahy
Hledala jsem časově nenáročné cvičení na doma, protože mi syn dává "zabrat". No a našla jsem přímo poklad :-). Mám úplně vše a konečně hubnu, což se mi s žádným centrem nikdy nepovedlo. Moc vám děkuji Dančo.
Petra z Ostravy

POZOR! Naposledy navyšuji kapacitu členství. Po naplnění není možné členství získat. Díky velké oblíbenosti je od roku 2016 problém členství zakoupit. Počet míst jsem omezila, abych si zachovala individuální přístup ♥.

Co je Danča fit členství?

  • Jde o kompletní péči pro ženy. Video cvičení na hubnutí i tvarování postavy, jídelníčky, motivaci, online i sms poradnu, zdravotní cvičení, různé výzvy a další bonusové výhody a dárečky.
  • Ve členství mám ženy, kterým je od 17 do 83 let. Třeba členka Maruška (69 let) nedávno jásala, že má dole 7 kg nebo šťastná Janička Poláková z Ústí (61 let) právě dokončila svoji úspěšnou fit proměnu - foto níže .
  • Jsi technický "antitalent"? Nenechám tě tápat 😉. Všechno ti srozumitelně vysvětlím v e-mailu nebo přes telefon.

Moje cvičení a vaření jsi mohla vidět v České televizi

Můj příběh

Jsem osobní i online trenérkou a instruktorkou fitness.

Po několika letech jsem si tak splnila svůj sen, naplnila tak svůj osud a jsem vděčná za to, že se mohu věnovat takové práci, ve které vidím nejen úžasné výsledky, ale také mne nesmírně baví. Práce s mými klienty tak může posouvat stále kupředu i mne samotnou.

Kromě osobních tréninků vedu lekce FitBoxu - který je skvělý pro mou kondičku, Pole dance - kde se mi mohly propojit krása tance a neuvěřitelná síla a nakonec Cvičení na velkých míčích - které je nezbytné pro kompenzaci všeho a doplňuje tak krásně můj trénink.

Díky svým klientům jsem mohla vytvořit svou vlastní publikaci a to knihu NEchci chybovat, která byla původně určená jako průvodce světem hubnutí a zdravého životního stylu mým začínajícím svěřencům.

Jelikož se kniha stala velmi oblíbenou, tak netrvalo dlouho a napsala jsem díl druhý. Jde o naprostou novinku v oblasti hubnutí a fitness! Kniha je totiž složena z rad mých zhubnutých klientek. Více informací, ukázku knihy i recenze omrkni zde: NEchcichybovat2.cz

Netrvalo však dlouho a díky své jednoduchosti se stal neskutečně oblíbenou součástí knihoven populace z celé naší republiky.

A protože se chci ještě více přiblížit svým čtenářům, kteří se v podstatě všichni zakoupením mé příručky stanou našimi klienty, vrhla jsem se do projektu Škola hubnutí.

V tomto projektu vše nabírá nový směr a snažím se přiblížit zdánlivě složitou problematiku zdravého hubnutí lidem osobně ve svých videích a co možná nejjednodušší formou v pouhých dvou minutách.

Dalo by se říct, že vrcholem mé práce jsou stránky Danča Video.cz, kde moji členové naleznou kompletní péči. Jsou zde jak tréninkové plány s videjky se mnou, tak zdravý jídelníček rozvrhnutý přesně ke každému dni tréninkového plánu, motivace, psychická podpora a další :-).

No a aby toho nebylo málo, tak ve svých volných chvílích pro vás píšu články s různými zajímavostmi, testuji nejrůznější výrobky, které mne zaujmou a o které také můžete soutěžit. Fitness soutěže pořádám na mé facebook stránce: Danča Hájková fitness trenérka zde.

 

Možná se na první pohled mohu zdát jako neskutečný workoholik, ale věřte, že mám i dosti času sama na sebe, svého manžela Lukyho, syna Matěje i hafany a slepičky :-).

Rádi jezdíme společně odpočívat do hor, nejčastěji na Dvorskou boudu a také absolvujeme různé horské maratony a závody. Srdcem jsme všichni přirostli k Beskydám a Krkonoším a představa krásné malé roubenky s krbem, uprostřed kopce je pro nás nejvyšší blaho.

Luky je mi i obrovskou oporou v mé práci a bez něho bych nezvládla vůbec nic, takže samozřejmě nejen proto jsem v září 2014 po našem sedmiletém vztahu vyslovila své ano a jak jinak než netradičně na startu závodu Beskydská sedmička.

Rok poté jsme se na stejném místě vzali a na svatební noc vyrazili vstříc sedmi vrcholům Beskyd a trať zvládli za necelých 25 hodin 🙂

Ráda na sobě pracuji. Nejen po fyzické, ale také po psychické stránce, která je hodně důležitá pro každého, avšak mnohdy zlehčována až utlačována do pozadí dnešního hektického způsobu života.

Nejednou mí svěřenci ode mne slýchávají hesla: "Všechno je v hlavě!", či: "Na vše přijde ten správný čas!", nebo: "Náhody neexistují a všechno zlé je pro něco dobré!" 🙂

 

♥ Co jsem napsala, natočila a vytvořila? ♥

Moji kompletní zdravou tvorbu omrkni zde >

 

Staň se mojí členkou a garantuji Ti, že veselejší hubnutí jsi ještě nezažila 😃

 

Jelikož je DNES platba na zkoušku, tak nemáš co ztratit 😍

Moje vize ❤️

V dnešní zrychlené, hektické a velmi stresové době chci ženám vykouzlit úsměv na tváři.

Získej oblíbené členství a zažij fitness proměnu:

Sleva 400 Kč platí poslední dny

Obsazenost členství88%

Získej oblíbené členství v akci a zažij fitness proměnu

Využij dnešní slevy 400 Kč a získej velmi oblíbené členství.

Chyby při cvičení Danča Hájková

Stáhni si video sérii zdarma

5 chyb při cvičení, které ženy neustále opakují

Celá video série je pro tebe zdarma. Jde o 5 videí, ve kterých ti vysvětlím chyby, které ženy neustále opakují. Vyhni se prosím těmto chybám, protože ti zásadně brzdí hubnutí a ničí tvé zdraví.