15. cvičení na břicho + tchyně Šárka

S dnešním cvičením mi pomůže moje tchyně Šárka, kterou mé členky moc dobře znají z většiny videí ❤️. Video cvičení je celé vestoje a zaměřeno na úzký pas.

Videa zvládají i členky 75 + 👍. Stačí si upravit (zpomalit tempo) a i tak výsledky přijdou. Mrkni na foto recenze zde >

Cvičení na bříško s mojí tchyní Šárkou

Získej oblíbené členství a zažij vytoužené hubnutí ♥

Co o mě říkají moje členky:

Nikdy bych nevěřila, že mi nějaké online členství pomůže zhubnout. Jsem ráda, že jsem volné místo ještě získala. 12 kg je můj výsledek :-). Moc děkuji Dančo :-)
Maruška z Berouna
V mém věku jsem se bála, jaké bude cvičení a jelikož jsem mlsná :-), tak i jídelníčků. Ale já jsem přímo nadšená! Z tolika cvičení si vybere každý a jídelníček nemá chybu. Ráda členství doporučím svým známým. 8 kg mám dole a těším se na další.
Věra z Prahy
Hledala jsem časově nenáročné cvičení na doma, protože mi syn dává "zabrat". No a našla jsem přímo poklad :-). Mám úplně vše a konečně hubnu, což se mi z žádným centrem nikdy nepovedlo. Moc vám děkuji Dančo.
Petra z Ostravy
Komentáře
 1. Plachá Jaroslava napsal:

  Dobrý den měla bych zájem o vaše cvičení a stát se členkou klubu Potřebovala bych denní plán Nabrala jsem 20 kg a potřebuji je nutně shodit

  • Ahojky ❤️, velmi mě těší tvůj zájem. Moc ráda ti pomohu přes moje členství. Jde o jak denní plán, tak kompletní péči. Teď běží sleva z 850 Kč na 450 Kč. Získáš tak členství na 50 dní. Po 50-ti dnech si můžeš a nemusíš členství prodloužit. Pak je pro členky již dalších 50 dní jen za 350 Kč. K ničemu se nezavazuješ a členství můžeš kdykoliv opustit. Po zaplacení získáš kompletní péči pro ženy. Video cvičení na hubnutí i tvarování postavy, jídelníčky, motivaci, online i sms poradnu, zdravotní cvičení, různé výzvy a další bonusové výhody a dárečky. Vytvořím ti členský profil, kde toto vše najdeš hezky pohromadě. Celé členství jde využívat na pc, mobilu, tabletu nebo Tv.

   Platba je na zkoušku s garancí vrácení platby. Můžeš si tak vše přímo ❤️ vyzkoušet bez rizika. Pokud bys zjistila, že ti členství nepřenáší užitek, tak ti celou platbu vrátím zpět.

   Všechny výhody členství najdeš zde: http://www.dancavideo.cz/clenstvi nebo si rovnou můžeš udělat akční objednávku zde: http://www.dancavideo.cz/clenstvi/objednavka

   Pokud bys cokoliv potřebovala, tak stačí písnout :-).

 2. Stáňa Gyüreová napsal:

  Ahoj Dančo,
  mám zájem o Tvoje cvičení. Chtěla bych vyzkoušet.Děkuji za kladné vyřízení. Stáňa

 3. Jaroslava Škůrková napsal:

  Ahoj Dano,dozvěděla jsem se na tebe z televize

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů