Zdravé a snadné vaření v 📺 České televizi – Danča Hájková

Toto natáčení (video najdeš níže) zdravého vaření na ČT1 byla veliká 😳 legrace. No teď už mi to přijde jako legrace, ale tolik nervů, co to obnášelo, si nikdo nedovede představit.

V pozadí se totiž odehrálo to, že mne kontaktovali, jestli nechci uvařit něco zdravého za pár dní v pořadu Sama doma, že jim někdo vypadl. Já byla pár týdnů po porodu, ale co…to se nějak udělá.

Nikdy jsem nic takového neabsolvovala, tak jsem vůbec netušila jednu vcelku důležitou věc. Nikdy nezapomenu na výraz produkční, když jsme přijeli, samozřejmě pozdě, protože byla kolona a nebylo, kde zaparkovat. Ona na mne: „Kde máte věci?“ a já: „Cože?“ „No všichni kuchaři si sem přece vše vozí. Nádobí i suroviny.“

Byla v šoku a tak nepříjemná, připadala jsem si jak malá holka, co někomu rozbila hrneček. Ale nedala jsem se, protože to, co jsem si zažila při nedávném porodu už nic nepředčí. „To jako fakt? A jak to mám vědět, vždyť jsem vám psala, co vše je potřeba. Můžu jet klidně domů.“

Připomínám, že pořad Sama doma jede v přímém přenosu a já měla za 30 minut nástup na plac.

Nevěděla jsem, jestli brečet nebo se smát, ale rozhodně se mi chtělo zvracet. „Támhle je řidič, odveze Vás do Alberta. Snad to stihnete nakoupit a já najdu nějaké nádobí ve skladu.“

Nevím, jak jsem to dokázala, ale přepnula jsem do nějakého nouzového módu autopilota, který jako by jednal za mě. Tak rychle jsem v životě obchodem neproletěla, celá uřícená a úplně vynervovaná jsem si stoupla za ten pultík před kamerou a za minutu se jel můj první vstup.

Nikdo nechápal, že to dopadlo, jak to dopadlo a že mé výtvory byly spatřeny v záři reflektorů.

Nikdo nevěřil, že jsem v šestinedělí a že malej Matýsek čeká na chodbě s tátou. Když vše skončilo a celý tým zblajznul i poslední drobečky a pěli chválu, tak jsem vůbec nevěděla, co jsem tam říkala a můj autopilot jel až do večera. Myslím, že jsem přišla k sobě, až doma ve sprše. Takže toto byla opravdu mazec zkušenost.

PS: 🤩 oblíbený rozcestník + dáreček omrkni zde. Pa Danča Hájková

Ženy dnes nejvíce zajímá:

Hubnutí ❌BEZ diety i náročného cvičení. To je Danča členství pro ženy.

Členka Janička proměna recenze Danča členství
Chyby při cvičení Danča Hájková

5 chyb při hubnutí i cvičení, které ženy neustále opakují

Video série je pro tebe zdarma. Jde o 5 videí, ve kterých ti vysvětlím chyby, které ženy neustále opakují. Vyhni se prosím těmto chybám, protože ti zásadně brzdí hubnutí a ničí tvé zdraví.

Pomohu ti zvítězit sama nad sebou :-)

Recenze na Danča členství hubnutí proměna
Recenze Danča Hájková hubnutí bez diety
Cvičení doma proměna Danča Hájková členství
Členství Danča Hájková hubnutí recenze

Zhubni ❌ BEZ diety i náročného cvičení. Přidej se do Danča členství

Využij dnešní slevy 400 Kč + platby na zkoušku