Já, židle a moje tchyně Šárka

Dnes mi se cvičením pomůže kamarádka 🪑židle i moje tchyně ❤️ Šárka.

Cvičení je zaměřeno na pálení tuků a trvá 10 minut. Budeme zapojovat hlavně nohy, protože čím větší svalovou skupinu zapojíš, tím je pálení efektivnější 🔥.

Druhý den budeš nohy nejspíš cítit, ale je to naprosto v pořádku. Díky namožení a následné regeneraci svalů bude tvoje tělo pálit ještě 2-3 dny poté.

Užij si cvičení a měj se krásně ❤️.

Já, židle a moje tchyně Šárka

Získej oblíbené členství a zažij vytoužené hubnutí ♥

Co o mě říkají moje členky:

Nikdy bych nevěřila, že mi nějaké online členství pomůže zhubnout. Jsem ráda, že jsem volné místo ještě získala. 12 kg je můj výsledek :-). Moc děkuji Dančo :-)
Maruška z Berouna
V mém věku jsem se bála, jaké bude cvičení a jelikož jsem mlsná :-), tak i jídelníčků. Ale já jsem přímo nadšená! Z tolika cvičení si vybere každý a jídelníček nemá chybu. Ráda členství doporučím svým známým. 8 kg mám dole a těším se na další.
Věra z Prahy
Hledala jsem časově nenáročné cvičení na doma, protože mi syn dává "zabrat". No a našla jsem přímo poklad :-). Mám úplně vše a konečně hubnu, což se mi z žádným centrem nikdy nepovedlo. Moc vám děkuji Dančo.
Petra z Ostravy
Komentáře
  1. Věra napsal:

    Videa jsou bomba motivace, tělo bolí jak už dlouho ne, a ty endorfiny… přijde mi, že jsem zas o pár let mladši… A moc se těším na objednaný balíček..

    • Ahojky Věrko, jsem moc ráda, že se ti moje tvorba líbí ❤️. Těší mě, že se cítíš lépe. Pokud bys cokoliv potřebovala, tak stačí písnout :-). Danča

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů